Kontakt

Telefon, E-mail

Pondělí - Pátek 8:00 - 16:30
+420606717528
lukas.vohanka@geu.cz

Adresa

GEU Consulting, s.r.o.,
Husova 424, 261 01 Příbram VI

Datová schránka

ID: hmg8ahu

IČ:  28483731
DIČ: CZ28483731

Bankovní spojení:
ČSOB – 224718142/0300,
IBAN: CZ81 0300 0000 0002 2471 8142

Vyhledávání dotačních příležitostí, projektový manažer/ statutární zástupce spol.

Je absolventem ČVUT v Praze, fakulty stavební a dále Univerzity Komenského v Bratislavě, právnické fakulty. Od r. 2006 se začal věnovat osobnímu rozvoji a v roce 2008 založil specializovanou poradenskou firmu, zaměřující se na dotace pro firemní klienty.  Mimo jiné v rámci své praxe působil v mnoha projektových týmem např. pod Ministerstvem zdravotnictví či Magistrátem hlavního města Prahy. V roce 2024 dokončil druhý stupeň právnického vzdělání na UNIBA SK.  Byl spoluzakladatel a investor několika start-upů a tím si osvojil celý proces podnikání od vize, průzkumu trhu, shánění investorů, koncipování business plánu, právní a administrativní založení společnosti, nábor zaměstnanců až po prodej podílu.

Jeho specialitou je inovační poradenství v rámci výrobních a nevýrobních technologií, podpora průmyslu v souladu s iniciativou P4.0, a dále  školské krajské akční plánování. Jeho předností je komunikativnost a osobní profesionální přístup. 

Projektová manažerka, OP TAK, OP PIK, OP ŽP, IROP

Odbornice s více jak 12 letou praxí v oblasti dotačního poradenství. Několik let pracovala pro našeho významného klienta a poté se rozhodla pro změnu a stala se projektovým dotačním specialistou. Stojí za řadou realizovaných projektů pro významné klienty. Mezi její přednosti patří komunikativnost, profesionální přístup k jednotlivým klientům, neustálý optimismus a především mnohaleté zkušenosti v tomto oboru.  

Projektový manažer, OP TAK, OP PIK, OP ŽP, IROP

V průběhu studia humanitní vzdělanosti na Západočeské univerzitě a Univerzitě Karlově se věnoval problematice poststrukturální filosofie, etice a aplikované lingvistice. Po získání magisterského titulu v roce 2014 své akademické znalosti začal využívat v praktické rovině v oblasti tvorby vzdělávacích metodik pro pedagogickou a andragogickou praxi. Zájem o školství a rozvoj vzdělávací soustavy jej v roce 2016 přivedli k tomu, že se stal spoluautorem projektu Krajského akčního plánu vzdělávání pro hlavní město Prahu. Při spoluúčasti na vedení tohoto projektu se pak systematicky profiloval jako metodik konstrukce a realizaci projektů. V současnosti se věnuje tvorbě a managementu projektů právě v oblasti školství, ale také sociální sféře. Kvalitní a smysluplná práce, přímá a upřímná komunikace jsou hlavní rysy na kterých zakládá své profesní působení a hodnoty, které vytváří.

Napište nám

Zajímá Vás něco konkrétního? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám rádi ozveme.