Ing. Lukáš Vohanka

jednatel

lukas 2

Se stal v r. 2006 absolventem ČVUT Fakulty stavební, v roce 2008 založil společnost GEU Consulting, s.r.o. a naplno se začal věnovat rozvoji firmy. Absolvoval mnoho renomovaných vzdělávacích kurzů v oblasti měkkých dovedností tj. vedení lidí, řízení společností, motivace, time-management atd. Byl spoluzakladatel a investor několika start-upu a tím si osvojil celý proces podnikání od vize, průzkumu trhu, shánění investorů, koncipování bussiness plánu, právní a administrativní založení společnosti, nábor zaměstnanců až po prodej podílu. Jeho specialitou jsou projekty výzkumu a vývoje, jak ve vztahu k přímým dotacím (např. z OPPIK) tak i nepřímým (daňový odpočet na VaV). V současnosti kromě vedení firmy GEU Consulting participuje i v dalších projektech např. pro MHMP v odboru školství, mládeže a sportu.  Jeho předností je komunikativnost a osobní profesionální přístup ke každému klientovi. 

Michaela Hotová

Projektová manažerka

misa

Odbornice na svět dotačních příležitostí. Několik let pracovala pro našeho významného klienta a poté se rozhodla pro změnu a stala se projektovým dotačním specialistou. Stojí za řadou realizovaných projektů pro významné klienty. Mezi její přednosti patří komunikativnost, profesionální přístup k jednotlivým klientům, neustálý optimismus a především mnohaleté zkušenosti v tomto oboru.  

  

Ing. Michal Novák, CSc.

OBCHODNÍ KONZULTANT

michal

Je profesionálním projektovým manažerem, který pracoval řadu let v manažerských pozicích pro velké společnosti jako jsou České aerolinie, Letiště Praha, FN Motol nebo Kovohutě Příbram. Má za sebou úspěšně realizované IT projekty, projekty s účastí veřejné správy, projekty ve zdravotnictví nebo průmyslu. V současné době pracuje jako specialista pro daňový odpočet na VaV.