Napsali o nás

Dotační poradenství » O nás » Napsali o nás

Spolupráce

ESON CZ s.r.o. / významný výrobce výsekových nástrojů

Spolupráce s firmou GEU Consulting, s.r.o., je na vysoké profesionální úrovni, jak z hlediska zpracování žádostí, ale také následně z hlediska servisu v průběhu schvalování a následné administrace, což je pro celkový úspěch velmi důležité.

Tato spolupráce nám umožnila se plně věnovat části technické a technologické v rámci realizace projektů a přesto velmi efektivně plnit veškeré administrativní parametry.

Ing. Tomáš Šesták
jednatel ESON CZ

Vavex 1990, s.r.o. / největší výrobce a prodejce tapet v ČR

S firmou GEU Consulting s.r.o. jsme zahájili spolupráci již velmi dávno, po zjištění, že čas který jsme museli věnovat přípravě žádostí o dotace, jejich administraci a dalším činnostem , se nám jednoduše nevyplatí. Nebylo toto pro nás jednoduše efektivní.

Komplexnost služeb, sledování změn a nových výzev, rychlost komunikace a vstřícnost ke klientům jsou hlavní devizy, pro které svého rozhodnutí nelitujeme. Zbavili jsme se starosti s vyřizováním dotací a máme vždy k dispozici aktuální informace o nových dotačních příležitostech. Navíc úspěšnost našich žádostí je téměř 100%.

Václav Velát
ředitel společnosti Vavex 1990, s.r.o.

AG Design / výrobce fototapet 

Důvody, které nás vedly ke spolupráci se společností GEU Consulting, s.r.o., byly jednoznačně komplexnost služeb, vstřícnost ke klientům a rychlost komunikace . Zbavili jsme se starosti s vyřizováním dotací od Evropského fondu pro regionální rozvoj, máme vždy k dispozici aktuální informace o nových dotačních příležitostech a v neposlední řádě počítá se i příjemný přístup ze strany GEU Consulting, s.r.o.

Děkujeme,

Vitali Danilov