Aquatherm Praha 2024

V termínu 5.3.2024 – 8.3.2024 se koná již 25. ročník Mezinárodního veletrhu technických zařízení budov Aquatherm Praha 2024 se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Aquatherm Praha® představuje ucelenou přehlídku technického zařízení budov, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy veřejné i komerční sféry.

V poradenském stánku Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí ČR, se dozvíte více o aktuální nabídce podpory úsporných řešení pro váš dům z dotačního programu Nová zelená úsporám. Specialisté SFŽP ČR vám poradí, jaké dotace jsou pro váš projekt vhodné i jak o dotaci požádat. Zjistíte více o efektivních renovacích i o nových podmínkách v oblasti fotovoltaiky. Zeptat se můžete na možnosti předfinancování renovace domu, kombinující dotaci a výhodný úvěr.

Poradenský stánek MŽP a SFŽP ČR najdete v hale 4, číslo stánku 413.

Volnou vstupenku a zdroj informací najdete zde: https://www.sfzp.cz/akce-a-pozvanky/detail-akce/?id=277 či zde https://aquatherm-praha.com/

Další informace

Technologické platformy

Cílem Výzvy je podpora aktivit, které pomohou podpořit rozvoj inovačních sítí – technologických platforem jako nástroje pro zvýšení intenzity společných výzkumných, vývojových a inovačních aktivit

Více informací »

Marketing

Cílem výzvy je usnadnění vstupu malých a středních podniků na mezinárodní trhy a zvýšení jejich mezinárodní konkurenceschopnosti, rozšiřování exportní působnosti, výrobních a prodejních aktivit. Alokace:

Více informací »